Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Mighty Mite II (5yrs) / 20,0 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Baraa Bellahcene
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Aissa Brahmi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Victor Parvov
Carlson Gracie Luxembourg
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Yanis-loukman Jaoudi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Mohamed Belmir
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 02:00
Mehdi Atar BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Van Steenpaal Alexis
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
YASSINE DAHMANY BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Mohamed Morafik
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Salaheddine Akrouh BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
YASSINE DAHMANY
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Aymen Mohamed Ben Mimoun BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Victor Parvov
Carlson Gracie Luxembourg
Wygrana na punkty
Mohamed Belmir BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
Gotowy
Hind Garnaoui
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Giulietta Cheraft Yaware
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
Gotowy
Gabriel Valdrin L Fikaj
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Ali Jaoudi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Ilya Mendhs Rotiers
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Ibrahim Hizouni BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
Gotowy
Krijn Van Der Smissen
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Nadir DAHMANY BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Van Steenpaal Alexis
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Mohamed Morafik BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Yanis-loukman Jaoudi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Mehdi Atar BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-7
Gotowy
Hind Garnaoui
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Amina Barmakran BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Gabriel Valdrin L Fikaj
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty
Krijn Van Der Smissen BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Mehdi Atar
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Mohamed Belmir BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-10
Gotowy
Ahmed Jerroudi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Adkhi Mohamed Hassan BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-8
Gotowy
Giulietta Cheraft
Yaware
Amina Barmakran BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Aymen Mohamed Ben Mimoun
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Salaheddine Akrouh BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Victor Parvov
Carlson Gracie Luxembourg
Wygrana na punkty - 02:00
Mohamed Belmir BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-11
Gotowy
Ibrahim Hizouni
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Ahmed Jerroudi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
Gotowy
Ali Jaoudi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Nadir DAHMANY BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana walkowerem
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Mohamed Morafik
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
YASSINE DAHMANY BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-15
Gotowy
Zakaria Afourid
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Adam Boulkroune BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
Gotowy
Nadir DAHMANY
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Krijn Van Der Smissen BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
YASSINE DAHMANY
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Salaheddine Akrouh BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-12
Gotowy
Ilya Mendhs Rotiers
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Adkhi Mohamed Hassan BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Daoud Khadri
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Mohamed Amine Sagiri BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Gabriel Valdrin L Fikaj
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Nadir DAHMANY BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-16
Gotowy
Zakaria Afourid
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty
Adem Chamame BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-13
Gotowy
Ilya Mendhs Rotiers
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Ahmed Jerroudi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Aymen Mohamed Ben Mimoun
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Salaheddine Akrouh BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY